» » » » Shortstory öneriniz

Shortstory öneriniz

MHDumaN
MHDumaN 15-08-2016, 20:57
Merhaba Arkadaşlar ben kendi sitem için blog alanı için shortstory için farklı bir tasarım arıyorum öneriniz var mı.

Şimdiden teşekkür ederim

URL:http://mhduman.com/

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
MHDumaN 28 Ağustos 2016 16:49
@cepkutusu, benim siteyi kurmamdaki amacım kendi yaptığım temaları yada editlediklerimi paylaşmaktı fakat uzun süredir işten dolayı site ile ilgilenemez oldum bizim arkadaşlar warez paylaşımlar yapmış yakın süre içerisinde tekrardan 0 kurulumdan başlayacam kendime blog alanı için yer açmayı planlıyorum
0
cepkutusu 27 Ağustos 2016 12:16
Öncelikle kolay gelsin. Sitenizi şöyle bir inceledim;

1- Sitenizde neden legal içerik yok? Neden warez yani?
2- Siteniz hem warez içerik hemde çoğu konu kopyala yapıştır. (Boşa emek harcıyorsunuz)
3- Şöyle legal bir site açsanız ve günde 1 2 makale girerek özgün yazı yazsanız ve adsense kazancınız olsa fena mı olur?
4- Kopyala yapıştır içerikler bir süre sonra google tarafından banlanıyor ve emeklerinizin tamamı çöpe gidiyor...

Önerim: Tema,domain ismi,domain özellikleri gibi şeyleri kesinlikle düşünmeyin... En önemli olan özgün içerik ve legal sitedir... Gerisi hava civa...

Kırdıysam affola...
0
MHDumaN 27 Ağustos 2016 10:47
bana önerebileceğin resim veya site linki de olabilir 3-4 tane var elimde onlar pek hoşuma gitmedi yenisini arıyorum
0
Maccy 24 Ağustos 2016 15:53
Hocam ilave alanlarla shortimg yanda olacak, ve açıklaması ise yanda kutu içinde olacak şeklinde güzel sonuçlar ortaya çıkabilir, ayrıca font awesome'de vazgeçilmez bir parça :)
deneme bonusu veren siteler