» » » » Konu Başlıkları Hakkında Bilgilendirme

Konu Başlıkları Hakkında Bilgilendirme

MaRZoCHi
MaRZoCHi Kurucu 2-02-2016, 22:18
Forum'a eklenen konuları uzun uğraşlar sonucu bir düzene sokmuş olsak ta hala özensiz bir şekilde harf eksikleri, bir sürü yazım yanlışı vs..
Her konuyu okuyup, neredeyse hepsine ufak tefek düzenlemeler yapıp yayımlamak zorunda kalıyoruz.

Kullanıcılarımızın birçoğu Azerbaycan'dan giriyor olsa da en azından harf eksiklikleri, s yerine w yazma gibi alışkanlıkları bırakmalarını rica ediyoruz.
Türkiye'den giren kullanıcılarımız ise klavyede her harfin olmasına karşın bir kelimde i diğer kelimde ı, ş veya s gibi gelişi güzel benzer harfler ile yazıyorlar.

Bu tarz özensiz konuları onaylamadan sileceğiz veya özen göstermeyeceğiz. Özellikle klavyede her harf varken yanlış yazılan kelimelerin bulunduğu...
Yakın zamanda "Çözüldü - Bekliyor - Çözülmedi" butonlarına ek olarak "Yoksay" butonu da ekleyeceğim ve sonradan kullanıcı tarafından değiştirilemeyecek diğer üç buton gibi. Bu konular cevap yazılmayan ve çözülmeyi bekleyen konular listesinde yer almayacak.
-------
Kuralları zorla okutmaya çalışsak ta, kurallara uyulmamış olanları yine düzenleyerek yayımlıyoruz. Her tasarımsal soru içeren konularda site adresiniz nedir? yorumunu yazmaktan sıkıldık. Bir de direkt olarak şu temayı kullanıyorum diyerek eklediğiniz bir konuya bakmak için eğer elimizde o tema yoksa temayı bulup indirip yükleyip bakmamız gerekiyor.. Tabi bu işlemleri yapmak yerine sorunu görebileceğimiz linki vermiş olsanız o süre içerisinde sorun ile ilgilenebiliriz. Ama olmayınca hiç ilgilenesimiz gelmiyor..
Destek vermek istiyoruz. Fakat karşılık olarak işimizi kolaylaştırmanızı bekliyoruz.

Bir hafta önce, bu kurala pek uyulmadığı için panele yeni bir alan eklendi. Aşağıda görüldüğü gibi
Konu Başlıkları Hakkında Bilgilendirme
Amaç gözden kaçmasını engellemekti. Nasıl oluyorsa, bu alanı gören artık konu içinde site adresi belirtiyor ve şuana kadar bu alanı kullanana rastlamadım.
Böylece amacımıza farklı bir yoldan ulaşmış olduk.

Bu kadar yazıyı başından beri okuduysanız tebrikler... Çünkü sitedeki üyelerin 90%'ından fazla yazı okudunuz demektir.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
majidoff 4 Şubat 2016 20:25
Mehmet abi peki biz ne edelim? :) Bazı sözlerin yazılmasında bi bilseniniz ne kadar çile çekiyorum. :)
3 779
MaRZoCHi 3 Şubat 2016 23:49
@mehmet, konuda anlattığım amaç anlaşıldıysa ne mutlu. Önemli olan da dediğiniz gibi arayanın aradığını bulmasını kolaylaştırmak.
Sadece gösterdiğimiz çabanın karşılığında özen gösterilmesini istiyoruz..

--------------------
0
mehmet 3 Şubat 2016 19:53
Kesinlikle haklısınız ne güzel açıklamada bulunmuşsunuz ağzınıza sağlık. Ziyaretçilerin daha rahat çözüm bulabilmeleri ve sorunlarını anlatabilmeleri için her sistemi yapmışsınız mehmet bey. Emeğinize sağlık o yuzden emeğe saygı duyup ziyaretçilerin ve uyelerin daha dikkatli olması lazım.
deneme bonusu veren siteler