» » » » Google Artık DLE'yi Kabullendi

Google Artık DLE'yi Kabullendi

Engin
Engin 20-01-2015, 01:30
Bunu bilenler var mıdır bilemiyorum. Lakin ben yeni gördüm. Haberi olmayanlar veya yeni başlayanlar için güzel bir haber bence.

Çünkü Google DLE'yi kabullenmekte zorlanıyordu. Ya da ben öle biliyorum. Siteme gelen mobil uyumsuzluk raporları sonucu beni gönderdiği linkte DLE hakkında bilgiler veriyordu. Tabi doğal olarak ana siteleri olan rus sitelerine yönlendirme yapıyor. Bu gayet normal.

Ben de bu linkleri sizler ile paylaşmak istedim. Ayrıca duyduğum kadarı ileride Google "Mobil Uyumluluk Testi" sonuçlarına önem verecekmiş.

Verdiğim link direk "Web Sitesi Yazılımınızı Özelleştirme / DataLife Engine" adresi olup Türkçe'dir. Bu bağlantıya bağlı olarak daha fazla faydalı linkleri de bulabilirsiniz.

Herkese Hayırlı OLSUN !!!
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
Engin 21 Ocak 2015 23:56
evet zaten bana gelen uyarıda mobil uyarı olduğu için bu sayfaya gönderiyordu. ileride mobil tema kullanmak isteğe bağlı değil zorunlu olacak. bu sebepten böyle bir çalışma yapmışlar sanırım.

bana kalsa hiç geçmem mobil temaya gelirleri çok düşürüyor. ama zorunlu diyene kadar devam.
0
Evan 21 Ocak 2015 23:29
Makaleyi kim hazırlamışsa pek özen göstermemiş; http://newtemplates.ru/mobil/ sayfasına mobil arayüz için öneride bulunuyor fakat bu bağlantıdaki temalar mobil içerikli web sayfaları için. :D
3 779
MaRZoCHi 21 Ocak 2015 22:45
Teşekkürler, google developers sayfasında DLE hakkında bilgiler görmek güzel :) Artık mobil büyük önem taşıyor. Yavaş yavaş responsive/mobil tema şart olacak.

--------------------
deneme bonusu