» » » » DLE Skin Generator - Tema Üretici

DLE Skin Generator - Tema Üretici

MaRZoCHi
MaRZoCHi Kurucu 3-04-2015, 10:58
SkinsDLE.com tarafından yapılmış olan uygulama sayesinde DataLife Engine için Bootstrap tabanlı temalar oluşturabiliyorsunuz.
Ancak uygulamanın ücretsiz sürümünde bu mevcut değil. Ücretsiz sürümde tasarladığınız temayı sadece HTML olarak kaydedebiliyorsunuz.
Temayı TPL olarak kaydedebileceğiniz sürümün fiyatı ise 25$ olarak belirlenmiş.
Aşağıdaki videoda görnek bir düzenlemeyi gösteriyor...Uygulamanın tüm sürümlerini buradan kontrol edebilirsiniz. ( SkinsDle ile başlayanlar DLE için, LogicBoard için de mevcut )
Demo sürümleri ücretsiz olarak veriliyor. Eğer istediğiniz temayı tasarlayabildiyseniz. Ücretli sürümü alarak, tpl dönüşümü ile birlikte DLE de kullanabilirsiniz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
Mtemizce 13 Temmuz 2016 14:20
Artisteer adlı programdan esinlenmişler. Artisteer ile aynı yapıda. Birden çok cms ye destek veriyor ve crackli bulabiliyorsunuz ve baya tema örneği mevcut içerisinde. Denemenizi tavsiye ederim. Dle desteği yok ama html export edip tpl çevirmek bence çok zor değil. Artisteer türkçeside var piyasada.
0
Gokay 4 Nisan 2015 07:10
Programın her fonksiyonu çalışıyor denedim rusça olması sebebiyle türklerin kullacağını sanmıyorum. Türkçe olup kullanma klavuzuda yanında olursa program satılabilir düşüncesindeyim.

programla rahat 2 saat zaman geçirdim. birde dilediğimiz DLE teması üzerinde işlev yapacak mı? çok soru var programla ilgili öyle düşünüyorum..

Bilgiler için tşk mehmet
3 779
MaRZoCHi 4 Nisan 2015 05:24
@Gokay, yapımcısı iletişime geçmişti bizimle. Eğer uygun bir yöntem sağlarsa Türkçe çeviri de yapabiliriz.
Programı henüz kullanmadım. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama kendine tema olması lazım...

--------------------
0
Gokay 4 Nisan 2015 03:56
ben indirip denedim aynen videoda neyse onu yapıyor tek sorun rusça olması Tr dil desteği zaten olmaz ama en azından ingilizce olsa güzel olurmuş..

Birde anlamadığım nokta kendi temamızı bununla nasıl yönetecez her hangi bir temayı programın içine atamadım temayı görmüyor
deneme bonusu veren siteler