Datalife Engine Türkçe İndir

Datalife Engine 13.1

  • Pluginler için otomatik güncelleme özelliği
  • Yeni Beğen/Beğenme oylama sistemi
  • İlave alanlar için yeni özellikler

Github'dayız

Kendi yapımımız olan modüllerin neredeyse tamamını ücretsiz olarak Github üzerinden yayımladık. Sadece bu modüller için "destek" verilecektir.

Bitiriyoruz

2014 yılından itibaren verdiğimiz hizmeti tam 5 yıl sonra aynı günde sonlandıracağız. Yedeklemek istediğiniz içerikler için acele edin..

» » » » Dil Dosyaları Ayarlandı Ve Birkaç Küçük İşlem Yapılmalı

Dil Dosyaları Ayarlandı Ve Birkaç Küçük İşlem Yapılmalı

aguloglu
aguloglu 25-04-2018, 19:39
merhaba Değerli Dle Forum'u . Çok dil destekli dini bir site yapmaya çalışıyoruz. Şimdi diller ayrı ayrı dıl dosyaları seklinde ayrıdım ve .tpl dosyalarını dilleri çevirisini yaptık. şimdi default türkçe şeklinde ayarladık. şimdi sorunumuz şu ki sitedeki ornek tr dilinde bir makale ekledik ve en dilinde bir makale ekledik ( Bu arada kategorıler hepsı tek tek ayarlandı ve dıl temasına ozgu hepsı secıldı) . ama en dilinde eklediğimiz makale hem tr(default) gorunuyor aynı zamanda en gorunuyor şimdi bu sorunu çözmem için bana ücretli yardım etmek isteyen lütfen ulaşsın. bu arada bide siteye eklediğimiz makale slaty da gösterilmesini istiyorum (tema şimdilik bu maalesef tema teklifi olan varsa buyursun). Teşekkürler herkese iyi Çalışmalar .

URL:https://www.konularlaislamiyet.com/

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER