Datalife Engine Türkçe İndir

Datalife Engine 12.0

• Yenilen tasarımıyla admin paneli
  • Yeni 'Meta Etiketler' modülü
  • Kullanıcıları CSV veya Excel olarak dışa aktarım özelliği

Youtube Kanalı

Datalife Engine hakkında sesli anlatımlar yapacağım youtube kanalı için fikirlerinizi ve her türlü görüşlerinizi bekliyorum..

Mobil Uygulamamız

Sitemizi kolayca ziyaret edebileceğiniz, forumu takip edip, yorum yazabileceğiniz mobil uygulamamız sizlerle...

Yeni Başlayanlar

Datalife Engine ile yeni tanışıyorsanız, aşağıdaki linkleri kullanarak sistem işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcılar

Sitenizi geliştirmek istiyorsanız, DLE esnekliğini iyi kullanan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Geliştiriciler

Sistemin gelişimine katkıda bulunmak isterseniz, aşağıdaki dallardan uygun olanı seçip bize katılabilirsiniz.

Github'dayız

Kendi yapımımız olan ücretsiz modüllerimizi veya eklentilerimizi tüm geliştiricilere açık olacak şekilde Github üzerinden sunuyoruz.

Ücretli DLE Dizi Teması

Ücretli DLE Dizi Teması

Eftimis
Eftimis Üye 28-11-2017, 15:18
Merhabalar, Yeni açmak istediğim sitem için dizi sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum. Çok fazla bir bütçem mevcut değil. Fiyat tekliflerinizi pm yolu ile iletebilirsiniz. Konu ile alakalı tasarım yapabilecek arkadaşların konu içerisinden veya özel mesaj yolu ile ulaşmalarını rica ederim. Çok janjanlı bir şey istemiyorum. Sade göz yormayan kullanışlı arayüzü olan bir tasarım benim için kafidir. Film Reader uyumlu olması tercihimdir.
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
899
Hagen 5 Aralık 2017 21:00
Özel mesaj yoluyla iletişime geçildi.

--------------------
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER