Datalife Engine Türkçe İndir

Datalife Engine 13.1

  • Pluginler için otomatik güncelleme özelliği
  • Yeni Beğen/Beğenme oylama sistemi
  • İlave alanlar için yeni özellikler

Github'dayız

Kendi yapımımız olan modüllerin neredeyse tamamını ücretsiz olarak Github üzerinden yayımladık. Sadece bu modüller için "destek" verilecektir.

Bitiriyoruz

2014 yılından itibaren verdiğimiz hizmeti tam 5 yıl sonra aynı günde sonlandıracağız. Yedeklemek istediğiniz içerikler için acele edin..

» » » » Site Güvenik Seo ve Edit işlemleri

Site Güvenik Seo ve Edit işlemleri

trycell
trycell Üye 5-11-2016, 20:51
Merhaba sitemiz için istediğimiz edit işlerini yapabilecek dle panel üzerinde çalışmayan kısımları düzeltilecek seo ve güvenlik ayarlarını yapabilecek işinin ehli referans gösterebilecek bir arkadaşımıza iş vermek istiyorum.

Saygılarımla.

URL:http://www.ultrahdindir.com

Çözüldü İşleme Alındı Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
21
trycell 7 Kasım 2016 13:13
Şu aşamada önceliğimiz güvenlik ile ilgili idi. Bunu bir nebze kendi çabalarımızla hagen'in bahsettiği gibi minimize ettik. seo için ise şuan bir arkadaş ile çalışma yapılıyor. konu kapatılabilir. Saygılar
0
150
SyBeR 7 Kasım 2016 12:56
@trycell, @Hagen 'e katılıyorum. Ücretsiz olarak bu şekilde bir çalışmayı kendiniz yapabilirsiniz. Ancak yine ücretli olarak daha detaylı yaptırmak istiyorsanız, güvenlik için neler istiyorsunuz, seo için anahtar kelime çalışması mı yoksa kodlama kısmında mı bir çalışma istiyorsunuz bunları belirtmeniz işi almak isteyen arkadaşların önünü net olarak açacaktır.

--------------------
0
İSTATİSTİKLER