Datalife Engine Türkçe İndir

Datalife Engine 13.1

  • Pluginler için otomatik güncelleme özelliği
  • Yeni Beğen/Beğenme oylama sistemi
  • İlave alanlar için yeni özellikler

Github'dayız

Kendi yapımımız olan modüllerin neredeyse tamamını ücretsiz olarak Github üzerinden yayımladık. Sadece bu modüller için "destek" verilecektir.

Bitiriyoruz

2014 yılından itibaren verdiğimiz hizmeti tam 5 yıl sonra aynı günde sonlandıracağız. Yedeklemek istediğiniz içerikler için acele edin..

» » » » Dle Shortcode yapılır

Dle Shortcode yapılır

astala_orj
astala_orj Üye 22-06-2016, 22:40
Daha önce yapamadığım ancak bayağı bir uğraştığım dle shortcode işlemi gerçekleştirmiş durumdayım.Peki bu Dle Shortcode nedir diye soracak olursanız yöntem Wordpress scriptindeki gibi olacaktır.

Örneğin Wordpress'te
[button]buton text[/buton] gibi işlemler editörde bulunan veya temada gömülü olan kodlar ile sağlanmakta Dle shortcode'de işlem aynı olacaktır Dle tarafından güzel olan ise bu sadece 1 temaya gömülü olmadığında istediğiniz bütün temalarda kullanabileceksiniz.

Örnek resimler;
Dle Shortcode yapılır
Dle Shortcode yapılır

Video Eklenecektir;
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
35
astala_orj 23 Haziran 2016 01:17
@MaRZoCHi, parse.class sadece başlangıç db'ye işlediğinden konuları düzenleme yaparken yine aynı şekilde çıkıyor kodlar karşımıza

[buttons]buton yazısı[/buttons] gibi düzenleme hızlı düzenle gelişmiş düzenlede bu şekilde yorum kısmındada isterseniz bunları ekleyebilirsiniz.
0
3 753
MaRZoCHi 23 Haziran 2016 00:50
Bu işlem parser.class yardımıyla mı oluyor? Yani db ye işlenmiş olarak mı gidiyor yoksa gördüğümüz gibi gidiyor görüntüleme esnasında mı çevriliyor?

--------------------
0
İSTATİSTİKLER