» » » » Dle Türkçe Responsive Tema Sorunu

Dle Türkçe Responsive Tema Sorunu

mino24
mino24 1-10-2018, 08:26
Merhaba,

Bildiğiniz gibi DLE sistemi yurtdışı veya Türkiye'de çoğunlukla w-a-r-e-z içerikler paylaşmak için kullanılıyor. Yurtdışındaki birkaç sitenin İngilizce olarak responsive tema kullandığını gördüm. 

Telefonların kullanımlarının artışından sonra sitelerin mobil trafiği, masaüstü trafiğini önemli ölçüde geçmiş durumda. Buna rağmen, DLE temalarında responsive sistemi çok az. Ayarlardan smartphone temasını aktif hale getirdiğimizde SEO olarak sıkıntılar yaşanmaya başlıyor. Bu önemli sorunu çözecek, SEO ve mobil uyumlu w-a-r-e-z blog teması yapacak kişilerin bu sitede olduğunu biliyorum. 

Bu sitedeki 2-3 veya daha fazla kişinin ortak çalışması sonucunda yıllarca çok kişinin işini görecek bir responsive tema yapmanızı can-ı gönülden istemekteyim. Dizayn olarak çok farklı olmasınada gerek yok. Örneğin blaster temasını responsive uyarlamanız bile çok iyi olur.

Selametle.
Çözüldü İşleme Alındı Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
Evan 1 Ekim 2018 21:38
Mevcut bir temayı responsive yapmak bildiğim kadarıyla zahmet verici bir iş. Bunun yerine bu gibi sayfalardan güncel DLE temalarına göz atabilirsiniz. Çoğu temanın videolu örnekleri de mevcut, ancak aralarında eski temalar da fazlasıyla var.
deneme bonusu veren siteler