» » » » Profilde kapak fotoğrafı alanı

Profilde kapak fotoğrafı alanı

vugar04
vugar04 25-01-2016, 20:15
Merhaba arkadaşlar. Blogss temasını profil kısmında aşağıdakı resimdede görüldüyü gibi profil resmini arkasında kapak fotoğrafı tarzı bir şeyler var. O resmi sadece tema resimlerinden değiştirmek oluyor. Onu site üzerinden kullanıcılar kapak fotoğrafı gibi nasıl değiştire bilrle? yani bir alan olsun tıkladığın zaman resim değiştirme kısmı gelsin. Onu nasıl yapa bilirim? Yardımıc olursanız sevinirim.

Profilde kapak fotoğrafı alanı
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
marika 10 Şubat 2016 12:08
lemasterın dediği yapılabilir ancak güvenlik sıkınıtısı çıkmaması için senin belirleyeceğin bir resim upload sitesine yüklemelerini söylemen gerek ve ilave alanı oluştururken ilave alanda yüklemelerini istediğin sitesin urlesinin baş kısmını tpl içine sen girip yükledikleri resmi sitedeki idsini kaydetmelerini istersen iyi olur. Komple bir url girmelerini istersen farklı (virus) çekebilecek urleler girilebilir.
0
lemaster 10 Şubat 2016 10:30
İlave alan ile yapa bilirsin. Ama resimleri upload edemezsin. Resim yükleme sitelerine yükleyib url ekleye bilir kulanıcılar. yapımı 5 dakikanı alır.
0
marika 10 Şubat 2016 02:06
Bu dediğiniz ücretsiz yapılacak kadar basit bir şey değil. Dle ye ekstra şeyler ekleme gerektiriyor. Ben yapamam ama ücretsiz kimse de yapmaz diye tahmin ediyorum.
deneme bonusu