» » » » Mobil site ve h etiketi

Mobil site ve h etiketi

fatihcray
fatihcray 5-01-2015, 21:33
Merhaba Datalife Engine 10.3 sürümünü kullanmaktayım ve üzerinde olan smart phone temasını aktif edince sitemde paylaştıgım bilgilerin çogu çıkmıyor misal indir butonu konu resmi vs misal sitemde dosya linkini direk yapıştırıyorum konuya png dosyasını koyuyor indir olarak gerçi bundanda rahatsızım çoklu link ekleme işleminde sıkıntı oluyor her neyse sanırım mobil temaya bu ekledigimiz ek ilave alanlarının yüklenmesi gerekiyor bunu nasıl yaparım acaba hangi bölümleri düzenlemem gerek.

H etiketi konusuda bilmedigim bir durum ve h etiketlerini nereye eklemeliyim allta sitemin main dosyasını paylaşıyorum rica etsem gösterirmisiniz ?

Sitem: androidtr.mobi/
Çözüldü İşleme Alındı Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
marika 7 Ocak 2015 21:11
Normal temaya yaptığın düzenlemeleri tema düzenleme bölümündeki smartphone temasına da yapacaksın. Tabi küçük tasarım olduğu için yaptığın değişlikler mobil bir cihazdan kontrol et. Mobilden kontrol zor olur diyorsan Chrome da f12 ye bastıktan sonra altta bir panel açılacak. Orada sol da küçük bir telefon simgesi var. Ona tıkladıktan sonra yukardaki menüden bir mobil cihaz seçerek görebilirsin sitenin mobil tasarımını.

h etiketleri başlı ve alt başlıklar için kullanılır.

Fullstory de yazı başlığı bölümü için alttaki kodu kullan.
<h1>[full-link]{title}[/full-link]</h1>


Eğer bir yazı içinde ana başlıktan sonra bir alt başlık kullanmak istiyorsan editörün html bölümünden
<h2>alt başlık</h2>


kodunu kullan.
deneme bonusu veren siteler