» » » » Kategoriye özel temada kategorinin subdomain gibi kullanımı

Kategoriye özel temada kategorinin subdomain gibi kullanımı

openbox
openbox 3-10-2016, 20:27
sitemde oluşturacağım içerikte ana sayfada menüde erkek,kadın gibi içerik var ben örneğin kadın seçeneğine bastığım zaman kadın kategorisi için aynı temayı farklı isimde çoğalttım.Kadın kategorisi için ana tema olarak yeni yaptığım temayı seçtim..İlgili temaya gidiyor ancak içerik kategorideki haberleri listeleme şeklinde geliyor. Benim düşüncem örneğin http://pudra.com adresindeki gibi hangi kategoriyi seçersem mevcut tema üzerinde(büyük ihtimal benim kafamdan geçtiği gibi tema çoğaltıldı) o kategoriye ait içeriğe dönüşüyor.
Bu şekilde nasıl temayı kategoriye özel kullanabilirim.Aynı temayı dilediğim kadar kategori için çoğaltacağım ve içeriğini ilgili kategoriye göre düzenleyeceğim.İlgili kategoriyi çağırdığımda ilgili tema sanki ana sayfa gibi açılsın.

URL:http://throughlife.xyz

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
openbox 7 Ekim 2016 12:50
@Hagen, hayırlı günler googledan herhangi bir uyarım yok tarama yaptım herhangi birşey yok arkadaş virüslü dediği için sordum. dün birkaç online site taraması yapan yerde tarattım kendim taradım birşey yok.Daha önce 1 ay oldu galiba ozaman hero reklam firmasının reklamı vardı onun yüzünden sıkıntı oldu reklamları kaldırdım google başvurdum sebebini de söyledim 1 gün içinde kara listeden çıkardılar
0
openbox 6 Ekim 2016 19:45
[aviable=cat] kullanımı ile çözüldü.
virüs konusuna gelince ilk sizden uyarı geldi cepkutusu bir kontrol edeyim inşallah yoktur.
0
cepkutusu 5 Ekim 2016 09:48
http://throughlife.xyz virüslü gösteriyor ?
0
openbox 4 Ekim 2016 13:53
teşekkür ilginiz için Akrep Kullandığım tema sleek
1. dediğinde sıkıntı yok
2. avaible=main kısmını ana temada dokunmadım. 2.tema da onu global yaptım. slider vs çalışıyor.şimdi buradaki sıkıntı haberin devamı dediğimde global tanımladığım için herşey fullstoryden önce geliyor.haber içeriği çok alta düşüyor. global yerine sadece ilgili kategoride çalışsa sıkıntı ortadan kalkıyor. content yerine custom category kullanımı mevcut ama dün uğraştım senin yazını okuyunca global,main aklıma geldi
0
akrep 4 Ekim 2016 08:07
Eğer doğru anladıysam;

1) Kategorilerine admin panelden tema tanımlayabilirsin ( kategori düzenleme - Bu Kategoriye Özgü Tema )
2) Kullandığın Temaların main.tpl'sindeki content kodunun yerine custom category kodları ile hangi kategorilerden içerik çekmesi gerektiğini tanımlayabilirsin. Bu şekilde tema değişince içerikde değişen temanın kodlarına göre çıkar.

Bu sadece bir fikir :) dle gibi bir sistemde birçok alternatif mevcut..
deneme bonusu veren siteler