» » » » Yoruma Alıntı Değil Cevap Yazma İsteği

Yoruma Alıntı Değil Cevap Yazma İsteği

desper
desper 4-08-2016, 11:58
Merhaba, başlık ne derece açıklayıcı oldu bilmiyorum ama burada sorunumu kısaca anlatayım. Herkesin bildiği gibi DLE'de bir yoruma cevap verirken alıntı olarak yeni bir yorum oluşuyor. Ama bu konu içinde çok fazla aynı şeyin tekrar etmesine yol açıyor ve içeriğin kendi içinde kopyalanmasına yol açıyor. Acaba panelden direk cevap yaz diye bir buton yapıp yorumun altına cevap yazabilir miyiz?
Şimdiden teşekkürler.
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 4 Ağustos 2016 16:52
@desper, o özellik şimdilik bize özgü, ilerde belki paylaşabilirim.
Son sürümde (sürümlerde) bu özellik mevcut. Son sürüme ait default temanın yorum kısmını inceleyebilisiniz.

--------------------
0
desper 4 Ağustos 2016 16:31
@MaRZoCHi,
comments.tpl'de sizin dediğiniz gibi fonksiyonu değiştirdim bu şekilde istediğime yakın oldu teşekkür ederim. Peki sizin sitenizdeki gibi cevabın başına @ işareti eklenmesi için nerede değişiklik yapmam gerekiyor. Şu haliyle sadece yorum yapanın ismini kalınlaştırıp sonuna virgül ekliyor. Bir de en önemlisi tam anlamıyla bir cevap bütünlüğü kazanması için cevabı doğrudan yorum yazanın altına ekleyebilir miyiz? Çünkü bu şekilde çok aşağılarda kalabiliyor yazılan cevap.

Desteğiniz için teşekkürler, iyi çalışmalar.
3 779
MaRZoCHi 4 Ağustos 2016 16:09
Dediğiniz işlev alıntı yapma yani fast tagı ile çalışıyor. Temanızda [fast] yerine veya yanına [reply] tagını uygun şekilde ekleyin. Böylece boş olarak bir form göreceksiniz. Veya bunlara hiç ihtiyacınız olmayabilir. Yorum panelinizi görebileceğimiz bir link verirseniz bakabilirim.

--------------------
deneme bonusu veren siteler