» » » » Link Gizleme Hakkında

Link Gizleme Hakkında

Eftimis
Eftimis 21-05-2015, 15:45
Merhabalar, DLE'de bilindiği üzere link gizleme özelliği mevcut. Bunu üye olmayan ziyaretçilerimize kapatabiliyoruz. Fakat aklımda söyle bir şeyin yapılır mı yoksa yapılmaz mı diye bir düşünce belirdi. Gizli linkleri sadece üye olunca okunması gerekirken bunu üye olmayanlar yorum attıktan sonra okusa. böyle bir şey yapabilir miyiz. Yani misafir üyeler konuya yorum yazınca otomatik olarak gizli linkler açılsın. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Çözüldü İşleme Alındı Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
yusufdj 4 Şubat 2018 13:42
Tamda benim istediğim birşey bu fakat nekadar araştırma yaptıysam böyle bir eklenti bulamadım, keşke yapan biri olsada kullansak.
0
PremiumTurk 27 Ocak 2017 02:54
Kardeşim şuan bir yolculuktayım fikrin çok güzel benim de geçen yıllarda aklıma gelmişti ama unutmuştum normalde ücretli yapıp satıyoruz fakat aklıma getirdiğin için untumazsam otobüsten inip eve geçince yapıp yollayayım hemen yapılması kolay birşey ama dediğim gibi unutmazsam :)
0
rojinam 19 Ağustos 2016 13:06
slm arkadaşlar ya ben şu linkleri gizleyemedim biri detaylı açıklayabilir mi size zahmet tşkler.
3 779
MaRZoCHi 22 Mayıs 2015 10:10
Sınavlardan sonra bakacağım bu sisteme 2 hafta sonra. Unutursam buradan yorum yapın ;)
Farklı fikirleri de bekliyor olacağım o vakte kadar.

--------------------
0
Eftimis 22 Mayıs 2015 10:05
@omerkul, @MaRZoCHi, talep ettiğim sistem bu alanda faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Kullanıcı dosyayı indirmeye geldiyse linki görebilmek için yorum yapmak zorunda kalacaktır diye düşünüyorum. Bu anlamda hem biz emeğimizin karşılığını almış olacağız hemde yorum yapılmış olacak.
3 779
MaRZoCHi 22 Mayıs 2015 09:42
@omerkul, mail'i ben de aldım. Fakat site adresini bulamadım yazıda. Nick ile arama yapınca anladım senin siten olduğunu. Bizim millet yorum yazmayı bırak iki satırı okumaya üşeniyor :) ( Tecrübe ile sabit ) Şöyle bir dle eklentisi yapabilirim:
İndirme linklerinin olduğu kısıma inince gözükecek tıpkı sosyal paylaş/yukarı çık gibi. Belirlediğin 5 veya 10 adet hazır yorum. Bunlar fazla da olabilir... 10 tanesi gözükebilir. Bu ayarlanabilir. Hemen, hızlı, hazır yorum yap gibi bir başlık ile tek tıklama ile yorum ekletilebilir.
Ayrıca şu kadar yorum yapana direkt indirme linkleri verilecek / yine yorum sayısına bağlı olarak crack/keygen gibi parçalar ayrı olarak verilebilir. 50 mb lık paketi indirmek yerine yorum yapıp 1mb lık dosyayı indirmek işine gelecektir. Bu tarz fikirlerin varsa yorum teşvik edecek; Sistemsel düzenlemelerini yapabiliriz.
Site içeriği bakımından sorun yaşayanlar dışında yorum yapılması güç bir siten var malesef.

--------------------
0
omerkul 22 Mayıs 2015 08:36
Dün bütün üyelerime isteğe bağlı bir biçimde yorum yapmaları ile ilgili bir mail gönderdim. Vallahi siteyi kapatacağım böyle giderse.. Çünkü insanın zoruna gidiyor bir yerden sonra. Sitelerimizde ne yaptıysak kullanıcıyı yorum yapmaya bir türlü teşvik edemedik..
0
Eftimis 22 Mayıs 2015 08:10
Şimdiden içten yardımlarınız için teşekkür ederim. Ayrıca bu istemiş olduğum talebin tüm site sahiplerine faydalı olacağını düşünüyorum. Site ziyaretçilerinin yorum atmayı pek sevmediğini herkes bilir. Bunu kullanarak hem googlenin gözünde siteniz değer kazanır hemde konularınıza yorum atılmış olacaktır. Faydalı olabileceğini düşünüyorum.
3 779
MaRZoCHi 21 Mayıs 2015 22:24
@VK, @Eftimis, bu düzenleme için uygun vakit bulduğumda ilgilneceğim. Şuanlık yoğunum (1-2 hafta)

--------------------
0
KAYA 21 Mayıs 2015 19:12
Bir Konu Yazısını , URL - i Veya Resmi..
Ziyaretçilere, Üyelere Veya Diğer Eklenmiş Olan Üye Gruplarına Erişim Açma Kapama Özelliği (Üye Grubu) Ayarları 'ndan Yapılabilir. Ve Gizlemek İstediğin Alanı Hide Tagı İle Yapıyoruz. Buraya Kadar Hemfikiriz.

Hide Tag:
[hide] Konu Metni, Link, URL Resim [/hide]


Fakat Forumlardaki Gibi Yorum Yaz Gizli Alanı Gör Gibi Bir Eklenti Modülümüz Yok.
Yapılabilirmi? Elbetde.. :) Mehmet Kardeşimiz İlerleyen Zamanlar 'da İnşallah Bu Özelliği Aktif Olarak Bize Sunar.

Dipnot: Malesef Paylaşımlar Sadece Hata İle Karşılaşınca Yorum Alınıyor.
Bir Teşekkür, Emeğe Saygısı Herkesin Yaptığı Şey Değil. Bu Yüzden Bu Modül Şart Oluyor :) Onada Zaten Gereksiz Yazılar Ve Gereksiz Karakterler Yazılır. Okunur, Varsa İndirme Link den Yararlanılır Sonra Yönetici Tarafı 'ndan Uzaklaştırılır :))

Sistem Bu ;)

Yoruma Açıktır.
0
Gokay 21 Mayıs 2015 17:38
ziyaretçiler bu işlemi gerçekleştiremez illa siteye olunması gerekir..
deneme bonusu