» » » » Yenilenen Shop Sistemi ve Modül Lisansları

Yenilenen Shop Sistemi ve Modül Lisansları

MaRZoCHi
MaRZoCHi Kurucu 18-12-2015, 14:21
Modül Lisans Sistemi

Artık modüller domain lisanslama sistemi ile çalışacak. Satın alınan her ürün için 1 domain hakkı otomatik olarak hesabınıza tanımlanacak.
Aynı modülü birden çok sitede kullanmak isterseniz ekstra domain hakkı satın almanız gerekecek. Tüm modüller için ek domain ücreti 10 TL olarak belirlenmiştir.
Modülleri indirebilmek için domainlerinizi sisteme girmeniz gerekmekte.
Subdomain de kullanacak olan kullanıcılar subdomainleri ana domain ile birlikte belirtmelidirler.
Her ürün gurubu için ek domain işlemleri ayrıdır.

Her ürün için Unlimited versiyonlar eklendi. Değeri normal modül değeri + 3 domain ücretidir. Bu versiyonda domain kısıtlaması olmaksızın istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz. Ancak modüllerin ikinci kez satılması veya dağıtılması yasaktır.

Önceden satın almış olduğunuz ürünlere domain tanımlama işlemini buradan yapabilirsiniz.

English

Modules have two versions for licensing.

Normal : Only work with your domains. Each domain is 10 TL, you can add domain via sending PM to me.
Unlimited : No domain limitations.
If you have one site, don't buy unlimited version.

Saygılarla Mehmet Hanoğlu ...
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 31 Aralık 2015 10:00
@Hagen, geç olmuş ama cevap vereyim yine de. Sadece domain kontrolü içeriyor site ile bir bağlantısı yok.
* Domain Ekle -> Modülü İndir : Belirtilen domainlerde çalışacaktır + localhost
* Modülü İndir : Sadece localhost ta çalışacaktır.

--------------------
3 779
MaRZoCHi 19 Aralık 2015 17:33
@otomasyoncu7, teşekkürler..

--------------------
0
otomasyoncu7 19 Aralık 2015 17:19
@MaRZoCHi, Teşekkürler. MyBB Integrator modülüne de domaini ekledim.
3 779
MaRZoCHi 19 Aralık 2015 16:46
@otomasyoncu7, dahil. Kontrol ettim hesabında görünmüyordu ekledim şimdi.

--------------------
0
otomasyoncu7 19 Aralık 2015 15:35
@MaRZoCHi, Modül Lisans Sistemine "MyBB Integrator" modülü henüz dahil edilmedi sanırım. MyBB Integrator modülü haricinde diğer modüller için domain ekleme işlemi başarılı.
3 779
MaRZoCHi 19 Aralık 2015 15:14
Sistemdeki bir hata nedeniyle domain eklemesi yapılamıyordu. Güncelleme yapıldı.
Herkes domainini şimdi ekleyebilir..

--------------------
3 779
MaRZoCHi 18 Aralık 2015 15:05
@otomasyoncu7, tabi ki olabilir.. Aylık olarak hesaba indirim kodları tanımlanabilir..
Önümüzdeki aydan sonra anca boş vaktim olacak o zaman bir sistem yapabilirim..

--------------------
0
otomasyoncu7 18 Aralık 2015 14:52
Güzel bir sistem olmuş, Ücretsiz Modül, Eklenti ve Temaları da arttırmak için; Modül,Eklenti ve Tema Çevirisi yapıp siteye yükleyen üyeler için Kaliteli ve Benzersiz (Datalife Engine Türkçe Destek Sitelerinde Paylaşılmamış Olmak Şartıyla ) içerik olmak şartı ile Ücretli Modül ve Eklentiler de kullanılmak Üye hesaplarına İndirim Kodları tanımlansa güzel olabilir diye düşünüyorum, Sizin düşünceleriniz nedir ?
deneme bonusu veren siteler