» » » » Downloads v1.2 Modülü Teması

Downloads v1.2 Modülü Teması

marika
marika 21-01-2015, 03:22
Burada yer alan Downloads v1.2 modülü için bir tema düzenledim (responsive). Bu modülü alanlar bu temayı kullanabilirler.

Tema, modüldeki harici sayfada (indirme sayfası makale içinde olmayan) dosya indirme bölümü için hazırlanmıştır.

Temanın Html Demosu

Altta ekteki dosyayı indirdikten sonra yapılacaklar

1- Ekteki dosya içindeki images klasörü içindekileri temanızın içindeki images klasörüne yükleyiniz.

2- Ekteki dosya içindeki js klasörü içindekileri temanızın içindeki js klasörüne yükleyiniz.

3- Ekteki dosya içindeki style klasörü içindekileri temanızın içindeki style ya da css klasörüne yükleyiniz.

4- Ekteki download_page.tpl dosyasını tema klasörünüz içindeki tpl dosyalarının yanına yükleyiniz.

5- download_page.tpl içinde 4 tane yerde bulunan xyz kelimesini silip yerine site adresiniz ve tema klasörünüze uygun bir şekilde alttaki gibi ekleyiniz.

http://siteadi.com/templates/temaismi/

6- Daha sonra Admin panelden MWS Downloads bölümüne girdiğinizde "İndirme Sayfasını Ayır" bölümüzü aktif ediniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bir dosya indirme sayfası aşağıdaki gibi görünecektir.

Downloads v1.2 Modülü Teması

Modül temasını indirme linki

Dosyayı kaydet: Downloads-v1.2-Tasarim.zip [1,47 Mb] (İndirilme: 297)

Ek durumlar:
1- Tasarım renklerini sitenize uydurma: theme-3.css dosyası içinde bulunan f06060 ve 00bbcc tüm renk kodlarını değiştirek kırmızı ve yeşil bölümleri düzenlemiş olacaksınız.

2- Logo ekleme: harici download sayfasına logo eklemek isterseniz backk.jpg resminin sol veya sağ tarafına logonuzu yapıştırarak tekrar image klasörüne yükleyiniz.

3- Modüle reklam eklemek isterseniz download_page.tpl içinde alttaki kodlar arasında kalan bölümü silip yerine yerine oluşturacağınız reklamın kodunu {banner_250x250} yerleştiriniz.

<!--reklam2 baslangic-->
...
<!--reklam2 bitis-->

4- Sayaç altına yada üstüne reklam yerleştirmek isteseniz, alttaki kodu silip yerine reklam kodunuzu yerleştiriniz.
 <!--reklam1-->
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
onurkaplan2 3 Şubat 2017 22:12
@MaRZoCHi, bir önceki yazımda da belirtmiştim yeniyim / çok fazla bilmiyorum / öğrenmeye çalışıyorum neyse teşekkürler
3 779
MaRZoCHi 3 Şubat 2017 21:56
@onurkaplan2, anlamak istemiyorsunuz heralde. Bu tema "Downloads" modülü içindir. Modül yoksa hiçbirşey gelmez / görünmez / olmaz.

--------------------
0
onurkaplan2 3 Şubat 2017 21:46
@MaRZoCHi sanırım admin sayfası yok dediğiniz gibi "katılan modüller" diye bir alan eklenmedi admin panele sanırım kodlarla alakalı bir durum söz konusu
3 779
MaRZoCHi 3 Şubat 2017 21:23
Est. Modülün sayfasında ekran görüntüleri mevcut. Tüm modüller sağ menüdeki "Katılan modüller" kısmına gelir. Eğer admin paneline sahipse..

--------------------
0
onurkaplan2 3 Şubat 2017 21:05
@MaRZoCHi, kusura bakmayın bu alt yapıda biraz yeniyim ama dowloads kısmı admin panelde nereye gelecek tam olarak
3 779
MaRZoCHi 3 Şubat 2017 20:51
@onurkaplan2, Başlıkta ve içerikte yazdığı gibi tema "Downloads" modülüne aittir.

--------------------
0
onurkaplan2 3 Şubat 2017 20:29
6 maddeyi bende çözemedim yardımcı olur musunuz :)

@MaRZoCHi, 6 maddeyi bende çözemedim yardımcı olur musunuz :)
3 779
MaRZoCHi 21 Aralık 2016 22:16
@marika, sorun değil :) Ekran görüntüsü yeterli bence.

--------------------
0
marika 21 Aralık 2016 18:49
Google drive html desteğini kaldırmış bu yüzden html demo görünmüyor.
3 779
MaRZoCHi 12 Mayıs 2015 19:33
@white_eagle_005, Cevap için yazının ilk cümlesini tekrar okuyabilirsiniz.

--------------------
0
white_eagle_005 12 Mayıs 2015 19:17
hocam bu 6. madde olan Admin panelden MWS Downloads bölümüne girdiğinizde "İndirme Sayfasını Ayır" bölümüzü aktif ediniz. demişsiniz ya onu nasıl yapacağız ben bulamadım da
0
CepTiM 26 Ocak 2015 09:28
abi sagolasın güzel olmuş eline koluna saglık ...
0
marika 21 Ocak 2015 23:14
Teşekkürler yorumlar için arkadaşlar. Html demo linkini de ekledim.
3 779
MaRZoCHi 21 Ocak 2015 17:55
@marika, çok teşekkürler. Eline sağlık :) Gerçtekten güzel olmuş. Modül sayfasına ekliyorum bağlantıyı...

@B.heyula, ne kadar yoğun olsamda beklemedeyim :)

--------------------
0
B.heyula 21 Ocak 2015 12:16
@marika
Benimde aklımda olan bir şeydi,hatta bende başlamıştım birşeyler yapmaya.Sen benden önce yapmışsın ellerine sağlık gayat güzel bir çalışma olmuş.Bende galeri modülü için yaparım artık :)
0
yediharika 21 Ocak 2015 08:54
Harika olmuş elinize saglik.
deneme bonusu veren siteler