» » » » Gemini 2015 Tema Sorunu

Gemini 2015 Tema Sorunu

FaSTeR
FaSTeR 25-07-2016, 04:34
Gemini2015 temasını kullanıyorum. Bazı bilgisayarlarda tema düzgün iken bazılarında ise en alttaki yeşil alanda kayma oluyor bunun bir çözümü var mıdır ?
Not: Dle sürümü 11 kullanıyorum. Temayıda 11'e uyarladım.

URL:www.megaplatform.net

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
FaSTeR 26 Temmuz 2016 21:32
@MaRZoCHi, Tamam şimdilik gerek kalmadı temayı değiştirdim. Tekrar döncek olursam bu temaya resmi link olarak atarım.
3 779
MaRZoCHi 26 Temmuz 2016 13:14
@FaSTeR, malesef resim görünmüyor. Konudan kaldırdım, ekran görüntüsünü link olarak yorum ile gönderebilirsiniz.

--------------------
0
FaSTeR 26 Temmuz 2016 00:51
@MaRZoCHi,tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Yukarıda fotoğrafını koymuştum kırmızı çizgiyle çizdiğim yerdeki yeşil alan hafif sola doğru kayık durumda.
3 779
MaRZoCHi 26 Temmuz 2016 00:00
@FaSTeR, tavsiyem: Eğer mobil tema kullanmayacaksanız responsive olan en yeni sürüme ait temaları tercih ediniz.
SEO açısından sizin için daha yararlı olacaktır.
Sorunuza gelirsek hangi yeşil alan? Nasıl bir bozukluk? Daha somut içerikler sunarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.

--------------------
0
FaSTeR 25 Temmuz 2016 21:10
İlk açtığımda yanlış kategori olduğunu düşündüm silmeye çalıştım silemedim o yüzden iki kere açma zorunluluğu hissettim. İkincide ise temayla ilgili bir sorun olduğu için Soru Ve Sorunlar kısmına açtım. Onun dışındaki kategorileri sorunlar haricindeki yeni bir şeyler varsa oralara ekleniyor diye tahmin etmiştim. Buraya takılacağınıza bir çözüm varsa bildiğiniz onu söyleseydiniz keşke.. Bir dahaki sefere konu açarken daha dikkatli olurum kusura bakmayın.
3 779
MaRZoCHi 25 Temmuz 2016 09:09
Öncelikle konuyu iki kere açıp, ikisinde de yanlış kategori seçmişsiniz. Tema, Tasarım ve Stil ile ilgili konular bu kategoride olmalıdır.

--------------------
deneme bonusu veren siteler