» » » » Forumdaki gibi sorun çözüldü çözülmedi gibi bir sistem dlede nasıl yapabilirim?

Forumdaki gibi sorun çözüldü çözülmedi gibi bir sistem dlede nasıl yapabilirim?

blizzard3
blizzard3 26-06-2016, 22:55
merhaba arkadaslar bu sitenin forumundaki gibi sorulan sorular cozuldu bekliyor cozulmedi gibi sıklar var ben bunu dlede nasıl yapabilirim yani istiyorumki dleyi bir soru cevap sitesine donusturmek istiyorum konuya bir yorum atıldımı konu en ustte cıksın forum sitesi gibi yani surdaki site gibi yapmak istiyorum http://www.uzmancevap.org/ bununla ilgili bir plugın vs bisey varmı yardımcı olursanız sevinirim
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
aslanhack 30 Haziran 2016 02:00
@blizzard3, bu arada Video için teşekkür ederim.
3 779
MaRZoCHi 30 Haziran 2016 01:39
@aslanhack, bir süre daha özel kalmasından yanayım. Paylaşımı daha sonra olabilir..

--------------------
0
blizzard3 29 Haziran 2016 23:49
@aslanhack, dersi anlattim hocam ilave alan ozelliklerine degindim videolu anlatimlar kismindan inceleyebilirsin ama senin yaptigindan farkli bisey deyil :)
0
aslanhack 28 Haziran 2016 07:33
@MaRZoCHi,
Mehmet hocam o scripti paylaşırsanız çok makule geçer, gerçekten çok güzel bir özellik tek tıklama ile yapılması,

@blizzard3,
Videoyu bekliyorum hocam.
İlginizden dolayı da teşekkür ederim.

Şuan forum sitemde post.tpl dosyasının içerisinde aşağıdaki gibi kullanıyorum. Kullanıcı her defasında konuyu düzenleyip durum belirtmesi gerekiyor bu durumda. Fakat Dle.net.tr de olduğu gibi tek bir tıklama ile yapılabilirse çok güzel olur.

0
blizzard3 28 Haziran 2016 03:31
@aslanhack, mehmet hocanin dedigi aynen ama diger turlu ifxvalue ile nasil yapildigina dair bi video cekmeyi dusunuyorum ordan inceleyebilirsiniz ancak bu sekilde oluyor
3 779
MaRZoCHi 28 Haziran 2016 01:07
@aslanhack, aslında burada o sistemi kullanmıyorum. O özellik 11.0 ile geldi. İlave alan değerini tek tıklama ile değiştirmek için ekstra bir script gerekli.

--------------------
0
aslanhack 27 Haziran 2016 23:39
@MaRZoCHi,
Merhaba, Konuyu düzenlemeden Dle.net.tr' de olduğu gibi makalenin altına
Çözüldü Bekliyor Çözülemedi şeklinde yapabilmek için forum/post.tpl dosyasına tam olarak hangi kodları yazmamız lazım? veya farklı bir yöntemi mi var

Forum/post.tpl dosyasında uygun yere aşağıdaki şekilde yapıyorum ama çıkmıyor yazılar.
[ifxfvalue durumu="Çözüldü"] Sorun Çözüldü [/ifxfvalue]
[ifxfvalue durumu="Bekliyor"] Bekliyor [/ifxfvalue]
0
blizzard3 27 Haziran 2016 02:32
Ellerinize saglik en kisa zamanda denicem
3 779
MaRZoCHi 27 Haziran 2016 00:39
Şöyle, durumlar için bir liste oluşturup. Konuyu düzenleyerek durum seçebilirsiniz.
http://screencloud.net/v/4QZ1

Buradaki bir yenilik ile ilave alan değerine göre farklı gösterim yapabilirsiniz.DataLife Engine v.11.0 Press Release
[ifxfvalue tagname="tagvalue"] yazı [/ifxfvalue]

Örnek
[ifxfvalue konu_durumu="Çözüldü"] Sorun Çözüldü [/ifxfvalue]
[ifxfvalue konu_durumu="Bekliyor"] Bekliyor [/ifxfvalue]

--------------------
0
blizzard3 27 Haziran 2016 00:20
Hocam bi ornek gosterebiilirmisiniz ilave alan hakkinda
3 779
MaRZoCHi 26 Haziran 2016 23:52
Yazdığınız konu başlıklarında Türkçe karakterler kullanmamaya devam ederseniz sonraki eklediğiniz konular onaylanmayacaktır.. Bilginize.

Bunu ilave alan yardımıyla yapabilirsiniz. Burada da o şekilde.

--------------------
deneme bonusu veren siteler