» » » » Sitem geç açılıyor 5 dakika civarı

Sitem geç açılıyor 5 dakika civarı

Ehliwie
Ehliwie 24-06-2016, 10:48
Selam arkadaşlar.Sitemde qaliba virüs var.Sitem son 1 hafta oluyor ki cok geç açılıyor.Bu gün fark etdim de sitem aşılanda sitemde olmayan site url-leri yükleniyor.Sanırım o yüklemelere göredir.Ben acemi olduğum için çözümü bulamıyorum.Siteme girsez sorunu anlarsız umarım.
-----------
Selam arkadaşlar.Son 1 hafta olar ki sitem çok geç açılıyor,donmalar olur.Bu gün sitemi açanda gördüm ki sitem açılan anda sitemde olmayan url-ler yüklendiği sitenin aşağısında gözüküyor. fonts.googleapis.com-t.insigit.com ve bu tipli site urlleri yukleniyor.Bu da sitemin geç açılmasına sebeb oluyor.Arkadaşlar siteme göz atsanız anlarsınız.Ben acemiyim deye çözümü bulamıyorum.

URL:http://ehliwie-samux.com

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
Ehliwie 8 Temmuz 2016 18:08
@MaRZoCHi, Tesekkur hocam
3 779
MaRZoCHi 30 Haziran 2016 01:44
Google reklamları, google web font, youtube player dan kaynaklı olabilir. Mümkün olanları kaldırmayı deneyebilirsiniz.

--------------------
0
Ehliwie 24 Haziran 2016 13:58
@MaRZoCHi, Abi esas sorunlardan biri Siteye girerken apis.google.com diye takılıyor.Açmaya çalışıyor geç açıyor.Nasıl düzeltebilirim? bi de farkli farkli site adlarina takiliyor.halbuki sitemde oyle site urleleri yok
3 779
MaRZoCHi 24 Haziran 2016 12:10
Sayfa boyutu yüksek değil, sunucu hızına bağlı olabilir. Ekran 1
Sorgu sayısını azaltmayı deneyebilirsiniz. Resim boyutlarını küçültebilirsiniz. Tarayıcı önbelleklemeyi aktif edebilirsiniz..
Sorguları görmek için: F12 -> Network ( Mozilla, Chrome )

--------------------
deneme bonusu veren siteler